ART-URB RULMANLARI

ART - URB - KRS - MGM BAYİLİĞİ

Anadolu Rulman Sanayi, 2005 yılında Yaka mahallesi Tuzakkıran sanayi bölgesi 1.Parsel Cumayeri, Düzce mevkiinde 10 bin m2 kapalı alan üzerine kurulmuş olup  asıl amacı delik anma çapı 2,5 mm- 250 mm (dahil) tek sıra bilyalı, radyal, rulmanlı yatakların üretimidir.

     Anadolu Rulman Sanayi, üretim esnasında ISO 9001:2000 uluslararası kalite sertifikasına sahip ve fabrikamız büyük ortaklarından  S.C.”RULMENTİ” S.A BARLAD, ROMANYA ile işbirliği içindedir.  S.C.”RULMENTİ” S.A BARLAD, Uluslararası Demiryolu Endüstri Standardı’ na (IRIS) göre sertifikalandırılmıştır.
   
    IRIS Sertifikası Nedir?

IRIS (Uluslararası Demiryolu Endüstri Standardı), Avrupa Demiryolu Sanayicileri Birliği (UNIFE) önderliğinde teşvik edilen dört büyük sistem üreticisinin desteklediği bir girişimdir (Bombardier, Siemens, Alstom and AnsaldoBreda). IRIS, uluslararası kalite standardı ISO 9001’ e dayanan, demiryolu sektörüne özgü yönetim sistemlerinin değerlendirilmesi için tasarlanmıştır. IRIS’ in temel amacı tüm tedarik zincirini iyileştirerek, kaliteli ve güvenilir üretilen vagonlarını iyileştirmektir.

   

   Anadolu Rulman Sanayi’nin kalite politikası müşteri ve diğer ilgili kişilerin ihtiyaçlarını kusursuz ve eksiksiz olarak karşılamak için ürün sunmak ve üretimini kalıcı olarak devamlı geliştirmektir. Bu amaçla Anadolu Rulman Sanayi yatırımlarına hızla devam etmektedir.

    Şirketin kalite amaçları genel olarak aşağıdaki gibidir:

        * Kalite Yönetim Sisteminin ISO 9001:2000’e uygun olarak geliştirilmesi ve yerine getirilmesi,

       * Kalite Yönetim Sistemini sürekli geliştirerek şirketin pazar içerisinde kalite açısından iyi bir yer edinmesini sağlamak, 

   * Müşteri ve ilgili kişilerin ihtiyaç ve isteklerinin kanunların belirttiği biçimde tamamı ile karşılanması

  * Etkin kaynak kullanımı, güvenilir ve sağlam yatırımlar ve şirketin ticari ilişkilerinin güçlü reklamı kullanılarak, şirketin pazardaki rekabet gücünün artırılması, 

  * Bu kalite politikası beyanatı belirli amaçların yerine getirilmesinde temel teşkil eder ve şirket çalışanlarına Anadolu Rulman Sanayi tarafından uygulanır. 

 

 


  Tüm çalışanlar bu şartları yerine getirmekle ve yüksek kalite seviyesini yakalamakla sorumludur.

  Şirketimiz, kurucu ve yöneticilerinin uzun yıllara dayanan rulman sektörü tecrübeleri ile son teknolojiyi birleştirerek siz müşterilerimize üstün hizmet ve ürün kalitesi sunmayı hedefler.

 

Haberler
FESTO ÜRÜNLERİ BAYİLİĞİ...
Loctite Gebze...
FİYAT LİSTESİ
SIKÇA SORULAN SORULAR
BİLGİLENDİRME FORMU
FOTO GALERİ
Bilgenler Rulman Hidrolik Pnömatik
Tasarım ve Kodlama:Yaztek Teknoloji.Site içerisindeki Tüm Materyanlar Hakkı Saklıdır.
Bizi Takip Edin